Legend - Metin Animasyonu

Metinler İle Animasyon Görüntüleri Oluşturma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.2.6
  • Dil TR / EN
  • Firma Stupeflix Inc.
Legend - Metin Animasyonu, seçtiğiniz fotoğraflara veya hazır olan alanlara metinler yazarak hareket kazandırma seçeneği sunmaktadır.

Legend - Metin Animasyonu, seçtiğiniz fotoğraflara veya hazır olan alanlara metinler yazarak hareket kazandırma seçeneği sunmaktadır.

Mobil cihazlarınız içerisinden seçtiğiniz fotoğrafların üzerine metinleri mükemmel animasyonlar ile ekleme küçük dokunuşlar ile kelimelere hareket katma seçeneği sunmaktadır. İnsanları etkilemek, farklı görüntüler elde etmek için idealdir. Mobil cihazlarınızın içerisinde yer alan her hangi bir fotoğrafı veya uygulama içerisinde yer alan farklı renk ve modellerdeki arka plan görüntülerini seçerek dilediğiniz metni maksimum elli karakter' de yazma seçeneği sunmaktadır. Video şekilleri oluşturmak içerikleri gif şeklinde kayıt etmek için farklı seçenekler sunmaktadır.

Var olan fotoğraflara metinleri eklerken farklı modeller' de yer alan efektleri seçmeniz ile beraber oldukça hoş görüntüler elde etmiş olabilirsiniz. Elde edilen görüntüleri gif olarak mobil cihazlarınıza kayıt etme veya direkt olarak facebook ve ınstagram gibi alanlara koyma seçenekleri' de mevcuttur. Oluşturulan efekt seçenekli görüntüler animasyon şekli olmasından dolayı maksimum olarak altı saniyelik gifler şeklinde oluşmaktadır.

Daha Fazla Göster
Legend - Metin Animasyonu indir